Koncert kolęd w Pałacu

W piątek 9-tego stycznia o godz. 17-tej w Pałacu odbył się koncert kolęd w wykonaniu dzieci ze Szkoły Muzycznej w Nałęczowie, występowali również nauczyciele z tej szkoły. Gościom wśród których byli emerytowani nauczyciele i kuracjusze koncert bardzo się podobał - zakończył się wspólnym odśpiewaniem kolęd.

Czy na ciszy i spokoju można zarobić?

Wielokrotnie słyszałem od mieszkańców Nałęczowa, zwłaszcza od tych, którzy prowadzą jakąkolwiek działalność gospodarczą - rynkową, że "biznes kiepsko idzie no bo takie czasy". Faktycznie obecne warunki gospodarcze nie sprzyjają robieniu kokosów. Często słyszałem również dodatkowy zarzut pod adresem Nałęczowa - "przecież tu się nic nie dzieje", "kto tu przyjedzie skoro tu NIC nie ma".
Dział: Sport

Piłka nożna dziewcząt: Panie przed rundą rewanżową

Po pierwszej części sezonu pierwszoligowa drużyna piłkarek "Cisów" zajmuje szóste miejsce, będące poza strefą spadkową, zatem dziewczęta wypełniły zadanie postawione przez prezesa Gumcę. W dziewięciu meczach panie zdobyły 9 punktów strzelając 11 bramek, tracąc 26. Połowa drogi do utrzymania w pierwszej lidze została wykonana. Przy obecnym poziomie jaki reprezentuje drużyna dołożymy wszelkich starań, żeby utrzymać te pozycje a nawet awansować o 1-2 miejsca. Pomóc w tym ma nowy trener, Krzysztof Rześny (którego kibice kojarzą z wprowadzeniem Motoru Lublin do III ligi w sezonie 2001-2002). Zastąpił on Edmunda Marciniaka, który prowadził zespół od tej pory od początku jego powstania.

logo gazeta naleczowska

reklama