Wydrukuj tę stronę
Napisane przez  red
20
Lut
2003

Trochę podsumowania

Runda zakończona, więc naszym czytelnikom należy się trochę podsumowania.


"CISY" Nałęczów zakończyły rundę na 6 miejscu z dorobkiem 26 pkt.
   W obecnym sezonie w lidze występuje 16 zespołów. Przed rozpoczęciem rozgrywek do zespołu dołączyli nowi zawodnicy Jarosław Golisz, Robert Ciszewski, Mirosław Furmanek, Albert Nakonieczny. W zespole zabrakło Dariusz Pawłowskiego i Piotra Ozgi którzy doznali poważnych kontuzji i musieli się poddać dłuższej kuracji.
   Jestem zadowolony z postawy mojego zespołu - mówi trener Wojciech Chamerski - przed sezonem liczyłem na miejsce w środku tabeli dające utrzymanie w lidze nawet w przypadku drastycznej reorganizacji rozgrywek, ale miejsce które zajęliśmy wyostrza nasz apetyt przed rundą rewanżową. Do trzeciego miejsca tracimy zaledwie 6 pkt. i uważam, że jest ono w naszym zasięgu. Nie chciałbym szczególnie wyróżniać żadnego z zawodników, uważam że każdy z nich w takim samym stopniu zapracował na tak dobry wynik.
   Cieszę się, że do zdrowia wracają rekonwalescenci Pawłowski i Ozga (obaj przeszli operacje) i już na wiosnę na stadionie nie będą przebywali tylko w charakterze obserwatorów.

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczynamy 10 stycznia.
   Korzystając z okazji chciałbym w imieniu zawodników i swoim własnym serdecznie podziękować ludziom, którzy w większym lub mniejszym stopniu pomagają Naszej drużynie.

Nasi sponsorzy:
UM w Nałęczowie, Cukiernia Pana Tomasza Pawłowskiego, BS Nałęczów, Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów S.A.

Dziękujemy również osobom prywatnym:
Panu Krzysztofowi Zubrzyckiemu, Panu Zbigniewowi Łukasikowi, Panu Dariuszowi Piechowi, Panu Jerzemu Lewandowskiemu, Panu Sławomirowi Rozpendowskiemu, Panu Grzegorzowi Wójcikowi.
(0 głosów)