Wydrukuj tę stronę
Napisane przez  red
19
Wrz
2002

Drużyna Juniorów z Cisów

Na razie pod górkę...
   4 września juniorzy z Cisów zainaugurowali sezon jesienny meczem z "Wawelem" Wąwolnica. Niestety, mecz zakończył się porażką Cisów 1:3. Honorowa bramkę strzelił Krzysztof Korbecki przy stanie 0:2.

W sobotę, 7 września w Świdniku Juniorzy z Cisów przegrali z "Avią" 2:3. Bramki dla Cisów zdobyli: Mateusz Tupaj i Wojciech Plewiński.
   Dwa pierwsze przegrane mecze to trudny początek, ale trzeba pamiętać, że zespół Juniorów z sekcji piłki nożnej klubu Cisy nie tylko składa się z młodych zawodników, ale sam zespół również jest młody - w odróżnieniu od n.p. doświadczonego zespołu Wąwolnicy, który zwykle, na spotkaniach juniorów, bierze górę nad Cisami. "Trzeba to będzie przełamać" - mówi Andrzej Krzysztof Depta, nowy trener juniorów - "Treningi z drużyną zacząłem od sierpnia tego roku. Potrzebujemy trochę czasu, żeby nasz praca przyniosła efekty". Biorąc pod uwagę wyniki juniorów z Wawelu (to właśnie tam pracował trener Depta, zanim, po 12 latach, wrócił do Nałęczowa) należy się spodziewać, że sukcesy przyjdą z czasem. Czego też życzy Gazeta Nałęczowska.
(0 głosów)