09
Lis
2006

Piłka w grze

W listopadzie kończy się jesienna liga piłki nożnej. Gdy oddajemy gazetę do druku piłka jest jeszcze w grze, zatem podsumujemy sezon jesienny dopiero w kolejnym numerze. Będziemy także prezentować zawodniczki i zawodników grających w barwach klubu "Cisy Nałęczów". Jest tu bowiem sześć drużyn: "Cisy I Nałęczów" , "Cisy II Nałęczów", drużyna kobieca i trzy zespoły "młodzieżówki". W 9 kolejce rozgrywek (22.10) drużyna "Cisy II Nałęczów" zremisowała z Avenirem Jabłonna 1:1. Gola dla naszych zdobył w 15 minucie Mieczysław Słonka. Po tym meczu zespół zajmował 8 lokatę w IV grupie.

Wyniki spotkań "Cisy I Nałęczów"
1.X. br. Cisy I Nałęczów - Tajfun Ostrów Lubelski 2:1 (do przerwy 1:1, bramki Plewiński, Grajewski)
7.X. Cisy I Nałęczów- Tur Milejów 2:0 (bramki Grajewski, Furmanek.)
14.X. Cisy I Nałęczów- Piaskovia Piaski 1:3 ( honorowa bramka - Plewiński)
22.X. Cisy I Nałęczów - Opolanin Opole Lubelskie 2:4 (bramki Rzeźnik, Plewiński)
W meczu ( 28.10.) z Czarnymi Sosnowiec drużyna kobiet zremisowała 2:2.