21
Wrz
2003

Drugi mecz

Kobieca drużyna "Cisów Nałęczów" swój drugi mecz pierwszoligowy zagrała w Toruniu. Przeciwniczki TKP Toruń już w pierwszej połowie spotkania pokonały nasze dziewczyny 2:0. Porażkę można tłumaczyć brakiem czasu na odpoczynek i rozgrzewkę. Zawodniczki bezpośrednio z "busa", którym dotarły do Torunia, trafiły na murawę. Nałęczowiankom 23.08.2003 zabrakło organizacji i szczęścia, które za to sprzyjało ich rywalkom. Może warto na przyszłość zadbać o klubowy środek lokomocji, by dać zawodniczkom trochę czasu przed meczem?

Kolejne spotkanie odbyło się już na stadionie przy ul. Paderewskiego, który po remoncie generalnym cieszy oko. "Cisy Nałęczów" podejmowały plasującą się nieco niżej w tabeli drużynę "Stilon Gorzów". Zwycięskiego gola dla naszych dziewczyn zdobyła w 60 minucie Kinga Chrapkiewicz - rodem z Zakopanego.
Cieszy ta wygrana i pierwsze punkty zdobyte w rozgrywkach.
   Niebawem kolejne spotkania 1 października mecz wyjazdowy w Koninie z Medykiem Konin, a już 3 października o godz. 15.00 w Nałęczowie pierwsze starcie z dotychczasowymi Mistrzyniami Polski drużyną AZS Wrocław. Dziewczyny nie dajcie się! Trzymamy kciuki!

1.AZS Wrocław 3 9 20-3
2. Medyk Konin 3 9 12-1
3. Czarni Sosnowiec 3 9 11-1
4. Atena Opel Poznań 3 6 5-2
5.TKP Toruń 3 3 2-6
6. Cisy Nałęczów 3 3 2-6
7. Podgórze Kraków 3 3 6-12
8. Stilon Gorzów 3 1 2-5