17
Paź
2001

Cisy - Krężnica 9:0 !

Rewelacyjnym wynikiem meczu w ostatnią niedzielę, 14 października, druga drużyna klubu Cisy zakończyła sezon jesienny.
Wszystkie rozegrane mecze sezonu kończyły się zwycięstwem Cisów II, był też nawet wynik dwucyfrowy (10: 1 w meczu z Elżbietą), ale trzeba pamiętać, że ostatni mecz stoczono z silnym przeciwnikiem, który do niedawna grał w klasie B.
   Przez pierwsze 15 minut Krężnica bez przerwy atakowała, my się broniliśmy. Dopiero kiedy po ponad 15 minutach padła pierwsza bramka - dla nas, trochę spuścili z tonu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0, i po przerwie wyszliśmy na boisko z nastawieniem, żeby utrzymać wynik- mówi Mariusz Słonka.
   Jakim wynikiem się mecz skończył, już państwo wiedzą.
   Tak dobry wynik był też na pewno zasługą kibiców, którzy licznie (przyszło na pewno dobrze ponad 100 osób - a na warunki nałęczowskie to dużo!) stawili się na mecz i pięknie dopingowali drużynę. Wszyscy im dziękujemy - mówi Mariusz Słonka - i zapraszamy na mecze następnego sezonu. Liczymy ze strony kibiców na taki doping, jak w niedzielę.