30
Gru
2015

"Cisy" na półmetku

Siatkarze „Cisów” zapewnili sobie I miejsce w tabeli grupy A III ligi seniorów, najpierw zwycięstwem 3:1 (25:16, 24:25, 25:22, 25:15) z drużyną UKS IFLO Kosmet -Hurt Biała Podlaska w meczu rozegranym w Nałęczowie (21.11.br.), a następnie meczem wyjazdowym z K.S. Zakład Karny Biała Podlaska, wygranym 3:0 (25:19, 25:21, 25:19)

Bilans po czterech rozegranych meczach: trzy zwycięstwa, jedna porażka ( z Powiślakiem Końskowola), zdobyte 100 punktów, sety 11:5. Przed drużyną II runda, a potem, w razie uplasowania się w czołówce tabeli, czekają ich baraże z drużynami z grupy B o awans do II ligi. Połowa sezonu to dobry czas na podsumowanie i wstępne oceny. Zawodnicy z drużyny seniorów są mocni psychicznie i dobrze przygotowani kondycyjnie przed następną rundą. Kilku nowych zawodników dobrze wkomponowało się w zespół. Nieźle sobie też radzi drużyna juniorów, po czterech rozegranych spotkaniach zajmuje III miejsce w tabeli z pulą sześciu punktów i bilansem setów 8:6.